Reklama
 
Blog | Beata Krusic

Učitelka

Těší mě, když objevím nějakou náhodou jev, nebo skutečnost, která mě znovu hodí směrem k mým některým, dřívějším vyjádřením, který jsem uvedla třeba tady na blogu a jen mi potvrdí, že to, co bylo mnou řečený, bylo, je a bude pro mě svatý. Tak třeba dneska:

Brouzdám si to na FB a pustím video. Z něj na mě i do mě zazní zvuk dětskýho, holčičího hlasů v doprovodu kytary. Prostě malá holka se doprovází na kytaru. Ale jak! Měla jsem pocit, jako by se v tom celým projevu na svět sám pán Bůh zrcadlil a usmíval. Najednou jsem se slyšela, jak říkám, že děti jsou mými učiteli. A ta holčička mi moje slova podtrhuje. A já jsem za to vděčná.

Kdyby mi dnes někdo řek: vyber si, kdo Tě bude učit zpívat, koho si vybereš?

Vybrala bych si tu holčičku z ukázky, kterou pod blog vložím. Jen bych tiše poslouchala a celou svou bytostí cítila, že se odehrává něco moc a moc vzácnýho a velkýho. Že dostal člověk šanci dlít přímo u Zdroje. Osvobodit se od všech možných klišé – svých vlastních i zvenčí přicházejících, všech nepřirozeností a afektů, kterých jsme plný, všech polopravd a lží, co z našich bytostí někdy čouhají…a jen děkovat.

Poslouchám to dítě a jsem šťastná.

σ

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama