Reklama
 
Blog | Beata Krusic

Oslava života

Izáka jsem právě před chvílí vypravila do Nautisu, (dříve Apla) – organizace, která pomáhá lidem s autismem. Těsně před tím, než odešel, jsem si ale neodpustila menší proslov o svým včerejším hraní pro radost a naplno mu svoje dojmy dokumentovala písní, která včera u lidí zvítězila. Izy jí zná dobře, krmila jsem ho s ní už od jeho dětství. Má ji rád a když zmírním volume a ovládnu se, má jí ještě radši.

Včera jsem se ale mírnit nemusela. Zlehka jsem ji tam v terénu vohulila, aby její krása zazářila světu. A vona zářila. A přinášela kolemjdoucím radost. Psalo se o ní, že je to Hapkova oslava života. Domnívám se, že je to přesnej popis tý písně. Panu Hapkovi tady u kafe z celýho srdce děkuju…. a Zdeňku Borovcovi, co se postaral o překrásnej text rovněž. Vždyť tohle jejich nádherný „dítě“ zní čistou láskou, radostí, svobodou…. Já se tu po odchodu Izáka rozbrečela nad  přívalem toho krásnýho, co v písničce vnímám. Určitě je to taky podpořený tou vzpomínkou na včerejší setkání s lidma, který ji vnímali se srdcem otevřeným.

Nikdy mi nikdo nevymluví, že svět je krásný místo. I přes všechny rány a kopance to nikdy nepřestanu hlásat. Někdy mám pocit, že jdu v průvodu všech těch krásných písniček, mávám jejich tvůrcům, kynu múzám, který jim je na zem seslaly…… a víc nepotřebuju. A proto furt lezu na tu ulici. Abych kus tý svojí radosti poslala dál. 🙂

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama